koncert

CUKRY DLA DZIECI

29 SIERPNIA – SOBOTA

godz. 17.00, Letnia Scena KCK (bezpłatny streaming na www.hurrart.pl)

Koncert dla widzów od lat 4.

Wykonanie: Agnieszka Kocińska, Karolina Głogowska i Lena Witkowska, czyli CUKRY

Czy wiecie, jak żyje mama pszczół, w jakim nurcie wychowywane są jeżątka, czy ślimak jest mamą czy tatą, dlaczego pająk zatrzymuje się, gdy zobaczy nas na swojej drodze, a dżdżownica lubi deszcz? My już trochę wiemy i o tym dla Was słodko zaśpiewamy!

Projekt muzyczny dla dzieci i osób dorosłych CUKRY DLA DZIECI zaprasza na koncert. Wykonamy szaloną kompilację utworów o mamach różnych istot, w tym zwierząt, żyjących na ziemi, o ich życiu i przygodach. W trakcie koncertu pojawią się różne instrumenty: ukulele, keybord, altówka, gitara, przeszkadzajki, talerze. Zaśpiewamy w harmoniach i zatańczymy kończynami. Zapraszamy!

Poetycka i mądra opowieść, która daje wiarę w sens życia, nawet wtedy, gdy świat nie chce nas usłyszeć. Historia chłopca, który szuka akceptacji i zrozumienia. Opowieść o dorosłych i wyzwaniach, w obliczu których stają, by odpowiedzialnie i mądrze wychować dziecko.

Czas trwania – 50 min.

 

CUKRY DLA DZIECI tworzą:

Agnieszka Kocińska – wokalistka, performerka, autorka piosenek dla dzieci i dorosłych. Prowadzi zajęcia umuzykalniające dla najmłodszych, zajęcia wokalne dla dzieci i dorosłych, gra na ukulele i instrumentach perkusyjnych, kocha psy i ma kota Grażynę, którą kocha. Cukry mówią na nią Kicia.

Karolina Głogowska – wokalistka, performerka, kompozytorka, autorka piosenek dla dorosłych. Pięknie gra na altówce, a jak śpiewa, to stają włosy na rękach z wrażenia. Ma psa Myszkę, kocha lepić z gliny zwierzątka, malować doniczki, komponować melodie, robić zdjęcia, pisać bajki i wiersze, urządzać swój domek. Cukry mówią na nią Rudzik.

Lena Skrzywic-Witkowska – wokalistka, performerka, autorka piosenek dla dorosłych. Jej teatralna dusza i niezwykła osobowość sceniczna barwi kolorowo świat. Zadziornie gra na gitarze i osłupia niezwykłym niskim brązowym głosem. Ma dwa koty: Grudego i Chudą. Mieszka na wsi razem z kotami. Cukry mówią na nią Lenu lub Lenuś.  

Współautorką piosenek jest Kasia Kalinowska – muzyczka i artystka wizualna, autorka piosenek dla dorosłych i dzieci, gra na gitarze, śpiewa i komponuje, kocha jeże i świnie. Nieobecna ciałem na koncercie, lecz obecna w tekstach i melodiach.

Close Menu