wideo-poradnik z napisami dla niesłyszących

Co oglądać z dziećmi w sieci? Darmowe filmy dla dzieci

23 SIERPNIA – NIEDZIELA

godz. 10.00, wydarzenie dostępne bezpłatnie na www.hurrart.pl 

Prowadzenie: Maciej Misztal

Filmy krótkometrażowe są świetną alternatywą dla często niezbyt wyszukanych produkcji z kanałów dla dzieci. Odkryjcie bogactwo form, zaskakujące pomysły, wzruszające i bawiące do łez historie. 

Waszym przewodnikiem po świecie krótkometrażowych filmów dla dzieci będzie Maciej Misztal, dyrektor Lubelskiego Festiwalu Filmowego. Z ilustrowanego fragmentami filmów poradnika dowiecie się, gdzie szukać legalnych darmowych produkcji, które warto wybrać i jak można je wykorzystać do kreatywnej zabawy. Dla ułatwienia dołączamy listę z linkami do omawianych tytułów.

Poradnik zawiera napisy dla niesłyszących w języku polskim.
Czas trwania – 11 minut

Maciej Misztal – odpowiedzialny za program pokazów filmów krótkometrażowych dla dzieci i młodzieży, prezentowanych w ramach festiwalu Hurra ART (podczas wszystkich dotychczasowych pięciu edycji). Pomysłodawca i dyrektor Lubelskiego Festiwalu Filmowego (do 2016 r. MFF Złote Mrówkojady). Absolwent Wydziału Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego na kierunku Organizacja Produkcji Filmowej i Telewizyjnej. Kierownik produkcji nagradzanych filmów dokumentalnych i fabularnych oraz wielu audycji telewizyjnych, w tym koprodukcji międzynarodowych. Pomysłodawca i gospodarz projektów Warsaw Short Framing oraz Off na zakręcie. Twórca i animator kina offowego. Instruktor warsztatów filmowych dla młodzieży.

Close Menu