warsztaty

Bajkolotnia

23 SIERPNIA – NIEDZIELA

godz. 14.00, bezpłatny udział poprzez Zoom, obowiązuje rezerwacja miejsc

Kreatywne warsztaty dla dzieci w wieku od 5 do 7 lat

Prowadzenie: Magdalena Mrozińska

Fascynujący świat wyobraźni, w którym nie tylko poznajemy bajkowe opowieści, ale też sami je wymyślamy. Oto rejs „Bajkolotnią” pod sterami robiącego ze słów Słowika, czyli twórczego duetu autorek sztuk dla dzieci: Magdaleny Mrozińskiej i Anny Andraka. 
Podczas warsztatów prowadząca i uczestnicy stworzą wspólnie nowych, bajkowych bohaterów oraz ich przygody. Będą też gry oraz działania dźwiękowe i plastyczne, czyli dużo kreatywnej, rozwijającej zabawy. Prosimy o przygotowanie czystej kartki, ołówka oraz kostki do gry.

Warsztaty odbędą się poprzez aplikację Zoom do wideo czatów (prowadzący połączy się poprzez Zoom z rodzinami, które będą uczestniczyć w warsztatach zdalnie, ze swoich domów).
Obowiązuje rezerwacja miejsc. Liczba miejsc ograniczona.
Rezerwacja telefoniczna od poniedziałku do piątku 41 344-58-36  w godz. 7.30 – 15.30 lub mailowa: rezerwacje@hurrart.pl (rezerwacja mailowa jest ważna po potwierdzeniu przez Teatr).

Czas trwania – 1 godz.

Magdalena Mrozińska – pisarka, dramatopisarka, tłumaczka z języka włoskiego. Ukończyła dziennikarstwo oraz filologię włoską na Uniwersytecie Warszawskim, a także podyplomowe studia „Literatura i książka dla dzieci i młodzieży wobec wyzwań nowoczesności” w Instytucie Literatury Polskiej UW. Związana głównie z twórczością dla dzieci. Zadebiutowała w 2013 roku książką dla dzieci „Paskudki słowiańskie”, za którą została nominowana do Nagrody Literackiej Zielona Gąska. Jest również autorką prozatorskiej książki dla dzieci „Czary na Białym” (Wrocławskie Wydawnictwo Warstwy), wyróżnionej w konkursie PTWK na Najpiękniejszą Książkę Roku 2016. Jej sztuki teatralne były publikowane w „Nowych Sztukach dla Dzieci i Młodzieży”, wielokrotnie nagradzane oraz realizowane w formach spektakli, czytań performatywnych i słuchowisk w teatrach lalkowych i dramatycznych (m. in. w Teatrze Dramatycznym im. J. Kochanowskiego w Opolu, Teatrze Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach, w Teatrze Animacji w Poznaniu, Teatrze Baj Pomorski w Toruniu). Prowadzi twórcze warsztaty dla dzieci oraz szkolenia metodyczne dla nauczycieli i bibliotekarzy.

Close Menu